Home > Rekreační činnosti > Rodinná dovolená v Podyjí (Thayatal)
Rodinná dovolená v Podyjí (Thayatal)
Z údolí řeky Dyje se zvedají do výše louky a pole, na horizontu se na kopcích rýsuje tmavý les. Jen nad touto půvabnou krajinou Waldviertelu může být nebe tak modré a jasné. Thayatal je plné malých a velkých skvostů. Nacházíme zde velké přírodní poklady a poklady lidské kultury.
Odpočinout si a natankovat energii v neporušené přírodě… Co může být krásnějšího? V regionu Národního parku Thayatal – Podyjí najdete vše, po čem Vaše srdce touží. Užije si klidu a dopřejte si čas na odpočinek! Prozkoumejte na kanoi idylickou přírodu Podyjí, vydejte se podél Dyje po stopách rytířů. Naleznete zde hrady, zámky a zříceniny, které jen čekají na to, abyste je objevili.
Obzvláštním zážitkem pro malé i velké jsou dětská hřiště a zážitková hřiště, stejně jako domácí zoo v našich přírodních parcích, kde máte možnost si zvířátka pohladit. Užijte si den odpočinku v našem novém bazénu Thayatalbad Raabs
s bylinkovými lázněmi a welnesovou oázou. Také cyklistické stezky vedoucí celým Podyjím nabízejí pohledy do neporušené přírody regionu národního parku.
Navštivte i naše hostince a hospůdky „Heuriger“ – hostinští Vás rádi rozmazlí místními kulinářskými pochoutkami. Je to opravdový požitek! Většina potravin pochází od našich partnerů se zárukou kvality z regionu Národního parku Thayatal.